REFLEKSOLOGIA

ZDROWIE W ZGODZIE Z NATURĄ

Aktualności


2015-09-16
Szkolenie refleksologii I stopnia w Poznaniu odbędzie się
23-24 stycznia 2016

2015-09-15
Szkolenie refleksologii II stopnia w Poznaniu odbędzie się
5-6 marca 2016Książki

Polecam poniższe książki do nauki refleksologii.
Jeżeli jesteś zainteresowana/-y ich zakupem - skontaktuj się ze mną.

"Praktyczna refleksologia drogą do zdrowia" tom I i II
Wanda Budzanowska-Bratko

Lustrzane odbicie pracy ciała na stopach. Szczegóły pracy na stopach, doświadczenia z wieloletniej praktyki w zawodzie, potwierdzone nieograniczonymi możliwościami uzdrawiającymi ciała człowieka wsparte zabietami na stopach. Poparte przykładami klinicznymi.

Doskonały poradnik dla każdego, kto poszukuje zdrowia w pracy swojego ciała. Dla praktykującego refleksologa skarbnica ciekawych informacji."Lepsze zdrowie z refleksologią stóp i rąk"

Dwight C. Byers

Podstawowy podręcznik techniczny do nauki ABC z refleksologią, przydatny w trakcie szkoleń Polskiego Instytutu Refleksologii.

Wszystkie techniki pracy na stopach w połączeniu z pracą ciała człowieka - jego anatomią i fizjologią. Wewnątrz podręcznika mapy stóp i dłoni.

"Podręcznik refleksoterapii stóp"

Hanne Marquardt

Hanne Marquardt stworzyła interesujący, pełen osobistych komentarzy podręcznik, który szczegółowo wprowadza w dziedzinę refleksoterapii stóp oraz przedstawia oparte na wieloletnim doświadczeniu propozycje terapii.

Książka zawiera także doskonałe ilustracje stref refleksów. To, jak również układ podręcznika i jego niezwykła przejrzystość sprawiają, że stanowi on idealną podstawę do uczenia się.